Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Közös életünk első mosógépét...

Közös életünk első mosógépét szeretnénk megvenni, hogy legyen az albérletben, milyen márkájút vegyünk szerinted?

Figyelt kérdés
Milyen mosógép márkát ajánlasz egy közös életüket most kezdő fiatal párnak?
2010. aug. 21. 21:30
 1/4 anonim válasza:
Miért, egy közös életét megkezdő fiatal párnak mennyiben van másfajta mosógépre szüksége, mint bárki másnak?:)
2010. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kérdezd meg itt ha ennyire érdekel...
2010. aug. 21. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Több adat kellene rólatok,így nehéz !

Milyen melót végeztek,milyen gép fér el,milyen anyagiak vannak,hogy fizettek a vízért és a villanyért stb,stb..

Nekünk 22éve örökölt keverőtárcsás volt+tetőfékes centrifuga 1,5 évig.Majd hajdu-energomatból 2 is,utána Whirlpool felültöltős(soha többet!!!)Most keskeny/44cm/privileg van.

-Albérletbe szerintem felültöltős.Ha én venném,CSAK olyat vennék,aminek NEM a tetőben van a mosószeradagolója.

-Elöltöltősben keskeny 40,vagy 44 cm-s-t

-Nem vagyok márkafüggő,de újabban vannak "híresen sz@r" gépek.

-Ne legyen agyon-elektronikázott--nekünk csak nemrég van--nagyon jó ha van 20-30 perces gyorsmosás

-Ha gazdagok vagytok-Miele

És egy vicc a végén:--2db keverőtárcsást !!!--azon nem billeg a mosóteknő /xD/

2010. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk elöltöltős AEG márkájú van, jól bírja a strapát. Öt éve megy hiba nélkül, minden nap mosunk.
2010. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!