Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógép- Whirlpool 6.érzék...

Mosogatógép- Whirlpool 6.érzék. F15 hibakód, mi a problèma? Vadiúj gèp, első mosogatásnàl már előjött, 30 perces gyorsmosás utolsó 5 percénèl kiírja, villog, nem megy tovàbb, másfèl órásnàl utsó fèl órànàl, nem megy a program végig soha.

Figyelt kérdés
Alul a víz áll benne, nem szivattyúzza ki (kiszedtem, ahogy tudtam, csatlakozók jók amúgy).Tud vki erről a hibakódról? Hívtam már a cèget, de hátha vkinek van saját tapasztalata. Csak kívàncsi vagyok.
2020. dec. 31. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Google a barátod. Jelen pillanatban nálam 2. helyen hozza, mi itt a baj.


(Elsőre arra tippelnék, hogy mi a bánatért nem mosogattok kézzel,de ez nyilván már a hanyatló nyugat időszaka.)

2020. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
a hanyatló nyugatról annyit, hogy például apám nője is motyogatógéppel nyomja. Sajnos elvárás a családjától, hogy főzzön rájuk és 8-10 terítéket 74 évesen nem annyira könnyű elmosogatni kézzel tudod? És sajnos van akkora szemét a családja, hogy otthagyják mint eb a szaharát.
2020. dec. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Google-t nèztem, szervízzel beszèltem, mègegyszer a gyengèbbek kedvéért: Szemèlyes vèlemènyt kérdeztem, nem Google doktort, abban èn is jó vagyok, köszi, ha nincs mosogatógépet, kérlek ne szólj hozzà.
2020. dec. 31. 23:17
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem. Apád nője 74 évesen miért motyogat 8-10 terítéket? Ja, hogy főz és motyogat 8-10 főre, ahelyett, hogy más megtenné helyette? Ertre nyilván egy mosogatógép vásárlása a megoldás, és nem a a családi munkamegosztás újratárgyalása.


Sajnálom apád nőjét. Elsősorban, mert így beszélsz róla, másodsorban, mert 8-10 terítékre mosogat (és gondolom főz is rátok)

2020. dec. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ne haragudj 1-es, 4-es, de miért szólsz hozzà egy tèmàhoz, ha semmi közöd? Egy hibakódról érdeklődtem,hogy mezei ember találkozott-e már, saját tapasztalatra voltam kívàncsi, nem arra, hogy szerinted szabad-e mosogatógépet venni vagy sem.
2020. dec. 31. 23:26
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
google a barátod. itt netán azt is megnézik, miért kérdezed
2020. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor a GYENGÈBBEK kedvéért újra feltennèm a kérdésem:

A kérdésben szereplő mosogatógèppel kapcsolatban, van vkinek HASZNÀLATBÓL adódóan van tapasztalata az F15 hibakóddal kapcsolatban.

Mivel a böngészőm nem a Gyakorikérdéseket hozza elsőnek :D,nyugi a Google-ben már utànanéztem, sőt angolul is, Whirpool-t is felhívtam tegnap.

2020. dec. 31. 23:40
 8/14 anonim ***** válasza:
3%

szerelő


kalapács


kézi mosogatás

2020. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Arról meg nem tehetek, hogy van akinek szúrja a szemét, ha vki megvesz a saját pènzèn a sajàt döntése alapjàn azt az eszközt, ami megkönnyíti az èletèt, nem moràlis, etikai netàn mikroökonómiai érveléseket kívàntam itt megvitatni.
2020. dec. 31. 23:44
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
a jelek szerint nagyon nem könnyíti meg az életed, haver :D
2020. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!