Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Buszsofőrként milyen gps...

Buszsofőrként milyen gps alkalmazást használjak?

Figyelt kérdés
Ilyen random pusztákba megyek vicces nevű helyekre visz utam mint pl. Hobol, azt sem tudom merre van, ha van utas akkor segít amúgy a menetrendek.hu-t nézem, de akkor sokat kések mert minden megállóba megállok megnézni, hogy jól megyek-e. Olyan kéne ami beszél és megállóról megállóra teszi ezt.
2021. okt. 23. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sofőrként az utasok segítenek, merre menj? Ez nevetséges. A munkáltatódnál, felettesednél érdeklődj, szerintem kellene, hogy megadja a munkádhoz az összes szükséges feltételt, hogy el tudj oda jutni, ahova kell.
2021. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak ez nem így működik már, utasok tudják, hogy ez ilyen, helyi járat is folyton eltéved mert másik megyéből, van , hogy Borsodból jönnek sofőrök azt sem tudják, hogy mi hol van. Első napomon amikor nem tudtam hogyan működik a jegykiadó elküldtek járatba teljesen kezdőként mert nem volt aki bevigye a dolgozókat-tanulókat reggel csatlakozásra, le is késték mert fogalmam nem volt hol mit kell csinálni, jegyet kiadni stb. Ez már nem az a világ, itt kezdőként is van lehetősége az embernek dolgozni.
2021. okt. 23. 11:58
 3/9 qkker1 ***** válasza:
Van " Navigáció Androidon" Face csoport, ott kapsz tanácsot bőséggel.
2021. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Olyan nem lesz , ami buszútvonalat ismer.
2021. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a feletteseddel, munkaadóddal kellene ezt megbeszélned, hogy minden információt, oktatást, segédeszközt megkapj a munkád zavartalan elvégzéséhez.
2021. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szigetvár környéke, de jó! :D

Ööööö mit keresnek itt borsodiak? ennyire sofőrhiány van?

[link]

Jelöld be az összes megállót amit érinthetsz a járataiddal az osmandmaps, vagy a vartograph maps appban, vagy a google mapsban és amikor közeledsz egyikhez akkor látod a nevét, nem kell megállni megnézni.

A turistautak.hu-ról le is lehet tölteni gpx-ben és azt berakni az osmandmaps

2021. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Munkát kerestek, sokan unták már a tezsvíreket, meg, hogy feljelentik ha nem áll meg a bolt előtt a busz holott nincs is megálló, de c-éknek minden jár.. köszönöm a segítséget. Hobol meg tényleg vicces, Hobo-nak értettem első alkalommal.
2021. okt. 23. 23:53
 8/9 anonim válasza:
100%
Baranyába Borsodból mennek a sofőrök? Az kemény.
2021. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már Hobo.

Dióspusztán - Vásárosbéc mellett - lakik a Demjén Rózsi. Nem valószinü, hogy helyközi busszal jár haza, de ha esetleg felszáll a buszra, ne csodálkozz!! :)

2021. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!