Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon Coolpix L810 vagy Nikon...

Nikon Coolpix L810 vagy Nikon d70?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 18:06
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:

Nem egy kategóriában fociznak, én a D70 elég régi váz, 22k körül láttam használtan, 30ér már D3000ret lehet kapni ami több szempontból is jobb viszont ezzel sem lehet videózni ha ez is szempont akkor inkább D3100.

L810et nem tudom mennyiért találtál, de a tükrösökhöz még obi is kell ami 15-20k ha nem akarsz manuálozni és akkor még csak egy alap obid van. Ha nem akarod cserélgetni és beéred a 810 minőségével akkor egyértelmű, ha ezek nem vetnek vissza akkor Szerintem gondolkodj legalább egy D3100 + 18-55 VR be aztán jöhet hozzá 35 vagy 50es 1.8 as obi, majd meglátod melyik látószög jön be jobban (nekem a 35) aztán 55-200 (~40k) vagy 55-300 (~70-80k ha nikon)

Érdemes körülnézni más gyártóknál is, bár nikonom van , nagyon tettszik hogy az alap pentax pl cseppálló és nem kell félteni az esőben :)

2017. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Nagyon kezdő vagyok még ebben, csak hobbiból fótóznék tájakat meg ilyeneket. Most ez a Nikon d3000 megtetszett.:) Köszi az ajánlást!

2017. jan. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!