Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Kezdő "fényképészként" milyen...

Kezdő "fényképészként" milyen gépeket ajánlatok?

Figyelt kérdés
Jelenleg telefonnal készítek képeket és elég sokan mondták már hogy érdemes lenne ebbe az "ág-ba mélyebbre túrni"..Tényleg nagyon kezdő vagyok és a gépeket sem ismerem nagyon+fogalmakat sem ismerem nagyon de elkzedtem őket tanulgatni!Mindenfélére használnám pl természetfotózás,kocsik,város ilyesmik.A keret egyenlőre olyan 50ezer ft lenne (jobb lenne használtan) mivel ha esetleg mégsem lenne jó akkor ne dobjak ki felesleges százezreket egy gépre!
2016. dec. 2. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a MILC-eket nézegesd.


Kényelmesebben tudsz vele csattogtatni mint egy tükrössel és 100ezernél alig többért kapsz már egész tűrhetőt.


Persze isten ments, hogy lebeszéljelek a tükrösökről...

2016. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én meg tükrös gépet javaslok. Pl. egy ilyen tökéletes lenne megtanulni az alapokat, beállításokat:

[link]

Aztán ha már tudod, hogy mi micsoda, milyen témánál, milyen fényviszonyoknál milyen beállításokkal kell fotózni, és a képek szoftveres korrigálása is megy, utána jöhet egy komolyabb gép. Egy évig biztos elleszel egy ilyen géppel.

2016. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi,kicsit bővebben a "tükrösről"?

Nagyon hálás lennék ha valaki elmagyarázna kb mindent részletesen! :)

Egyébként a Nikon coolpix p500-at nézegettem,jó választás lenne?

2016. dec. 3. 00:06
 4/16 A kérdező kommentje:

Na sikerült kiválasztanom 3db-ot,a kérdés hogy melyik legyen?

-Nikon D50

-Nikon coolpix P500

-Nikon coolpix L810

2016. dec. 3. 01:14
 5/16 anonim ***** válasza:
D50-et felejtsd el, az több, mint 10 éves gép, a technika durván elhaladt mellette már... neked tényleg MILC vagy egy bridge gépre van szükséged.
2016. dec. 3. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben,esetleg pontosabban típusokat tudnátok mondani amik közül válogathatok? :)
2016. dec. 3. 10:26
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez egy ennél bonyolultabb történet. Mesélj magadról egy kicsit, gépet választani nem elegendő az alapján, hogy szeretnél komolyabban fényképezni.
2016. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

50 ezer körül ezek a kompaktok vannak


[link]


Ha ennél is olcsóbbat akarsz akkor turista kompaktot kell nézni.


Egyik se igazán tanulni való gép.

2016. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs a linkes gépek bridge-ek...
2016. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 Mit értesz ez alatt?
2016. dec. 3. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!