Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Olcsó kompakt gép termékfotózá...

Olcsó kompakt gép termékfotózáshoz, mint pl ez?

Figyelt kérdés

Táskákat szeretnék fotózni, webáruházba. Szóval a kép felbontása nem lesz több 1200 * kb 800-nál, így a nagyon magas felbontás nem érdekes. Háttérként egyszerű fehér, hajlított kartonpapír lesz, hogy ne kelljen törésvonalakat eltávolítani róla utólag. Valószínűleg inkább túl fogom húzni a fényerőt utólag, hogy eltűnjenek az háttér árnyékai. Tudom, hogy ez hentesmunka, de nagyon sok termékfotóval találkoztam már, és mind ki van égetve, hogy minél inkább tiszta legyen a kép. :/

Nem kell profi munka, mert egy egészen kicsi kiskereskedés egészen kicsi kínálatához lesz, de ott is csak azokhoz a termékekhez, amikhez nincs elérhető hivatalos kép.

Van itt egy gép, 25.000-ért. Ez jó lenne hozzá?

[link]


Tudom, a világítás legalább olyan fontos lenne. Az viszont érdemben sajnos nincs, csak az üzlet lámpái. Össze lehet hozni egy nagyon-nagyon amatőr megvilágítást üzletben is úgy, hogy a kép se legyen zajos, meg túlzottan árnyékos, hogy ha nem akarok / tudok belefektetni sokat?


Köszönöm!



2016. aug. 28. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon igénytelen lesz a végeredmény, erre komolyabb összegben mernék fogadni. Nem elsősorban az olcsó fényképezőgép miatt, hanem a tisztességes megvilágítás hiánya miatt. Azt utólag, PS-ben nem tudod korrigálni.
2016. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a megérzésem.

A megvilágítás pokoli sokat számít, a plafonon lévő sárga vibráló neon pedig nem világítás.

2016. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Mikor nagy volt a kényszer, és hasonló képeket kellett készítenem, szabad ég alatt készítettem olyan fényviszonyok között, ahol nem rajzolódott ki éles árnyék. Legfeljebb teszek úgy egy próbát.

2016. aug. 30. 00:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!