Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kompakt fényképezőgép...

Milyen kompakt fényképezőgép vegyek 100 ezer Ft-ért?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ennyiért már lehet kapni egy kezdő DSLR-t is de nem hiszem hogy kihasználnám.

2016. aug. 10. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Amikor 100 ezret írtál végső árnak, erősen túlértékelted a fotós képességeidet.

Tudom, hogy csak pénzt akarsz költeni, nem vagy igazi fotós.

Egy nap te is megérted.

2016. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkinek a bridge gépeket javaslom, mert az átmenet a dslr és a "hagyományos" digitálisok közt. Én a mai napig használom a canon sx50-et, sosem csalódom, mert rendkívül sokoldalúak ezek a típusok (Nikon panasonic is simán jó), és ez nem reklám de így van, tapasztalat, ezerszer könnyebb őket használni mint a tükröseket, súlyra is jobb, ne bándd, hogy nincs tükrösre pénzed. Egyébként a tökkezdők szoktak tükrössel villogni, aztán 99%ban nézhetetlen képeket produkálnak, az ám a pénzkidobás, és csak sírni v röhögni lehet a képeiken, amikor odaírják hogy xxy fotografi :)

Látom, nem ez a szint vagy, van önkritikád. Ezért bridge. Évek alatt megtapasztalod majd az "üzemmódjait", próbálkozhatsz, így nem lesz majd nehéz később ha tetszik az eredmény, jobb minőségre váltani.

2016. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kompakt akkor inkább valamelyik prémium kompakt.

Canon G széria, Panasonic közül pár valamint ott van egy-két nikon gép.

2016. aug. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én semmiképp sem javasolnék bridge gépet:P


Ha a képminőség számít:

[link]

fényerős obi, relatíve nagy szenzor, kihajtható kijelző, sok kezelőszerv



ha a zoom számít:

[link]

30x zoom kis gépvázban, olcsóbb, kihajtható kijelző, sok kezelőszerv (módtárcsa, PSAM üzemmódokkal)

2016. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!