Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Némely fotós tényleg azt...

Némely fotós tényleg azt csinálja hogy megvesz egy objektívet, majd visszaküldi ha már kipróbálta elállási jogra hivatkozva?

Figyelt kérdés
Vagy bérli bizonyos összegért, jó kipróbálta, és sok pénzébe meg nem került?
2016. ápr. 1. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:

A bérlés teljesen normális dolog, többször csináltam már.ha épp egy alkalomra kell bizonyos típusú objektív, azért nem fogom komoly pénzekért megvenni.

A visszaküldést nem tartom fairnek. Küldtem már vissza vàzat, de nem direkt ilyen szándékkal vettem meg. Egyszerüen nem jött be.

2016. ápr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Némely fotós tényleg azt csinálja"

Nem ismerjuk azta némely fotóst.

2016. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem csináltam még ilyet. Bérelni béreltem már nem egyszer, vagy azért mert a pályám elején még nem volt keret megvenni az adott cuccokat, vagy azért mert, ahogy előttem is írják hosszabb távon nincs szükségem az adott eszközre csak egy-egy munkához kell, akkor meg feleslegesen állna benne a pénzem, sőt kölcsön cuccokkal is dolgoztam már, bár mára már nem ez a jellemző.
2016. ápr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pénz ki kell fizetnie és rizikós hogy visszakapja e


Én nem csinálnám, de az amcsiknál annyira gördülékenyen működik az ellálási jog bármely vásárlás esetén nagy áruházakban hogy tényleg sokan élnek vele vissza

2016. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!