Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik Canon tükörreflexes...

Melyik Canon tükörreflexes fényképező gépek ár/érték bajnokja?

Figyelt kérdés

Üdv!

szeretnék venni egy DSLR gépet,először egy nikon D3200-at.Viszont egy haveromnak Canon gépe van.Így pl.oda tudná adni a holmiait ami neki már nem kell.Ennyit a történelemből,a kérdésem az,hogy milyen (ami lehetőleg nem 1200d mert nem sok jót hallotam róla) CANON fényképező van 100-110e-ig?



#Canon #Nikon #DSLR #Best Bank For The buck
2015. máj. 2. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
500 D
2015. máj. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ár/érték arányban keresel beugró DSLR-t akkor vegyél pentaxot szerintem. Bár attól függ mire kell, videózni a canon verhetetlen.
2015. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki azzal a Nikon D3200-vel jön... nincs más?
2015. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt az "ár/érték" maszlagot unatkozó marketingesek találták ki a vásárlók beetetésére. Az ár objektív fogalom, látható az árcédulán. De mi az az érték?


Egy magnézium borítás, pentaprizmás kereső, vagy plusz mikrofon bemenet mindenkinek más értéket képvisel. Van, aki plusz tíz- és százezreket képes kifizetni értük, van aki nem, így neki ez nem érték.


Nagy általánosságban mindig a legolcsóbb Canon DSLR a legjobb ár/érték arányú, bármit is jelentsen ez. Egy 1200D ugyanazzal az objektívvel elég hasonló képminőségre képes, mint egy 7D Mark II, csak legfeljebb nem bírja a napi 8 óra gyűrődést, és kényelmetlenebb.


100-110 ezerig ráadásul nem válogathatsz sok szempont alapján, így hiába írná bárki, hogy szerinte a 70D a legjobb "ár/érték" arányú. Ez a DSLR-ek abszolút alap ára. Újonnan egy 1100D vagy 1200D fér bele kitobjektívvel, vagy egy régebbi használt alsóbb kategóriás váz (500D, 550D, 600D), netán jóval régebbi középkategóriás, vagy muzeális, leharcolt profi váz.

2015. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szigorúan válaszolva a kérdésre, szerintem a Canon 5D mkIII az ár-érték bajnok, ha kijön az mkIV, akkor pedig az lesz az.


Neked viszont vagy használt vázat kell venned ennyi pénzből, vagy be kell érni az 1200D-vel, amivel mellesleg nem tudom, mi a baj. Annyit tud, amennyibe kerül.

2015. máj. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!