Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Új fényképezőgép vásárlása...

Kleyo kérdése:

Új fényképezőgép vásárlása előtt állok. Szeretek fotózni, de csak hobbi szinten. Ergo nagyon nem értek a fényképezőgépekhez. Vásárlás szempontjaihoz kérhetnék segítséget tőletek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jobb gépet venni, amivel igen szép képeket tudnék csinálni, és van benne azért némi plusz is. Mi az amit figyelembe kellene vennem vásárlás során. Gondolok itt a megapixelre, optikai zoomra, illetve egyebekre amit ezen felül nézni kell. Természetesen nem feltétlenül egy nagyon alap felhasználó szeretnék lenni, ha már szert teszek egy drágább gépre, akkor hajlandó vagyok beletanulni. Kompakt gépekben gondolkozom csak, a tükörreflexes már az én szintemnek sok lenne úgy gondolom :D?

2015. febr. 24. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva ülsz a lovon. Előbb tanulj bele és ha az alapokkal tisztában vagy, akkor már tudni fogod, hogy mire van szükséged ahhoz amit fotózni szeretnél.
2015. febr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy vegyél olyan kompakt gépet, amin van manuális üzemmód és manuális fókusz. Így megtanulhatod az alapokat, de ott a lehetőség, hogy csak kattintgass full auto módban.

Mellesleg nem írtál árkategóriát, így nemigen lehet mit mondani.

2015. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, lehet a te szemszögedből fordítva csinálom. Nekem könnyebb ha előttem van az eszköz, és úgy tudok utánaolvasni, hogy mit mire használhatok milyen célra. Árat azért nem írtam mert nem ismerem a paramétereket amire szükségem lehetne, így az árat sem tudom behatárolni mert már használható gépet lehet kapni húszezer forintért is. Talán ha maximum hatvanezer forint amennyit rászánnék. Így lehet javaslattal élni, hogy ennyi pénzből mi hozható ki :)
2015. febr. 27. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!