Szayan kérdése:

Milyen fényképezőt vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Sony Cyber-shot gépem van, 10,1 Mpixeles. Szuper kis gép, de a vaku nélküli képeivel nagyon elégedetlen vagyok. Pedig például egy macskakiállításon nem szabad vakuval fotózni. Vaku nélkül meg a kép életlen, jóval sötétebb, mint a valóságban. A tricolor cicám is nehéz feladat a gépemnek vaku nélkül. :) Próbáltam állítgatni a gépet az ISO módban, de nekem teljesen kínai, mit állítgatok, hátha jobb lesz.
2014. nov. 9. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, milyen képfényezőgépet veszel, ha nem tudod használni. Először tisztában kell lenni a fotózás alapjaival, hogy tudd, mit csinálsz. Hiába vennél 2000000 forintos gépet, azzal sem készítenél jobb képeket.


Először olvasd el ezeket, és akkor nagyjából képben leszel az alapokkal!


[link]


[link]


Utána visszatérünk a témára, hogy mit lenne érdemes venned.

2014. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amíg semmit nem értesz a témához, nem tudod, miért nem sikerül a kép és mit kellene máshogy beállítani ahhoz, hogy sikerüljön.

Azt hiszem, hiába veszel meg egy drága gépet, ha nem értesz hozzá, ugyanott leszel, mint most, másik olcsót meg felesleges, mert nem érsz vele többet.

Állítsd sport módba, és próbáld meg úgy, de ha nincs elég fényereje az optikának, azt nem tudod megkerülni.

2014. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!