Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen DSLR-t amatőr fotósnak?

Milyen DSLR-t amatőr fotósnak?

Figyelt kérdés
Milyen DSLR-t tudnátok ajánlani max 50ezer forintig,amivel egy amatőr fotós bele tudna tanulni a DSLR-fotózás rejtelmeibe?Csomót nézegettem,de nem igazán tudok választani.

2014. aug. 14. 09:04
 1/3 BazsiBácsi ***** válasza:
48%

50e forint környékén használtan kapsz csak, és jó eséllyel objektív nélkül, és azok se fiatalok (6-10 éves konstrukciók).


Nikonok közt ennyi pénzért esetleg a D60-at és a D3000-et (bocs, használt Nikonokban nem vagyok otthon), Míg Canonok közt az alábbiak alá ne add: háromdigitesek közt a 400D, kétdigitesek közt a 30D.


És mint mondtam, ezek csak a vázak, objektív nélkül.

2014. aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint Nikonos D70 D70S is jó választás lehet, de Canonban elmerészkednék a D300-ig is nyugodtan.


A kérdés nem az melyik típus, mert kb ugyanazt tudják, hanem hogy hol taláz jó állapotú használt fényképezőt.

Nézelődj az apródon vagy fotózz.hu-n és keress megkímélt állapotút tulajdonostól.

2014. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a nagyon maximum az 60-70 ezer,amit rá tudnék költeni,nem terveztem újat venni,inkább használtat,de jó állapotút.Nikon d3100-ast,meg egy d5000-est néztem,egy sony alpha 290-et,meg canonból egy 1000d-t, ezek férnek bele a 60-70 ezerbe, mindegyik kitobival ennyi.
2014. aug. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!