Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Canon...

Mi a véleményetek a Canon 600D fényképezőről? Megérné megvenni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez így kérdésként felvetődik benned, akkor: igen. Teljesen korrekt gép, tökéletes tanulni.
2014. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ignis Subdialis ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ha tisztában lettem volna a hibáival, nem ezt veszem. De én nem tanulásra vettem, hanem fényképezni. Az autófókusza rettenet gyenge, pedig már csak a középső pontot használom. Eseményfotózásnál sokszor lefagy és bár élesre állít, nem enged exponálni. Amire újra életre keltem, már kétszer felhúzták a gyűrűt és a gyerek is elszaladt a Mikulástól. Egyébként is hajmeresztő, hogy ha nem látja élesnek akkor blokkolja az exponálást, miért nem bírálhatom felül? Az én dolgom. Élőképben pedig teljesen hasznavehetetlen az élességállítás, akár fél percig is eljojózik, aztán közli hogy nem sikerült. Egy jó fényerejű, TIPA győztes objektívvel... úgyhogy állandó a manuálfókusz. A videó meg olykor leáll magától. Nem a videóért vettem, de ennyi pénzért legalább azon pár alkalommal működjön már amikor használnám.
2014. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!