Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit gondoltok erről a fényképe...

Mit gondoltok erről a fényképezőről?

Figyelt kérdés

[link]

Megvenném, használtan venném meg. megéri?



2014. ápr. 26. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi pénzt rászánsz valamire én biztosan nem vennék bridge kamerát, egy használt tükörreflexeset inkább.
2014. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Megvenném, használtan venném meg. megéri?" nem írod, hogy mennyiért.
2014. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
59
2014. ápr. 27. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is tükörreflexesben gondolkodtam, de arra kb 3x ennyit kell költsek, hogy normális képeim lehessenek.Egy jobb objektív 120000 felett van.

Meg mindenképp bridge gépet szeretnék venni. Azzal több képet lehet csinálni bőven, viszont a dslr-nél meg meg kell csináltatni mivel a redőny már nem lesz jó(persze a jobb minőségűeknél van ez így) nem a 100.000 Ft-os árkategóriában.

2014. ápr. 27. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben az expók számától függ, odafigyeléssel és némi szerencsével nem lehetetlen feladat ez.

Azt írod, hogy egy jobb objektív 120.000 felett van: nem feltétlenül, rengeteg 70-es 80-as évekbeli nagyon jó minőségű fixobjektív van odakinn amikhez kb. fillérekért hozzá lehet jutni, hiszen jószerint szinte senki nem használ már manapság analóg gépeket.

Persze ezekben nem találsz autófókuszt, úgyhogy persze több munka van vele, személy szerint én ezt élvezem, számomra a manuál fókusz hozzátartozik a dologhoz.

Ezt csak így perspektívaként, te döntessz, te tudod mire van szükséged.

2014. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Expók számához adalék: a tükörreflexes kamerák várt élettartalma 80-100-150 ezer fénykép. Azért az elég sok kattintás..
2014. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már megvettem, ezen gyakorlok, mert ezen is sok dolog állítható manuálisan: fókusz,zoom stb. és ha lesz egy "kis" pénzem, akkor vennék komolyat(DSLR).De a kérdés az, hogy milyennek találjátok ezt a típust? Le tudnád írni a véleményed az adatok elolvasása után?

Megköszönném!

2014. ápr. 27. 20:28
 8/9 fairi1 ***** válasza:

[link]

Olvasd el a tesztet és nézd meg a tesztképeket, nem valami nagy eresztés! Mondjuk 2 MP méretben elmegy. Vagy A6-os képként!

DSLR-nek meg vannak előnyei,persze, de ha obikkal nem akarsz bajlódni, meg nagy vázakkal akkor

Nikon Coolpix P7700 nézd meg, igaz nem csilloszoros zoom, de nem is olyan pocsék képminőség mint a linkelt fujinak.

2014. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megvettem a fujit. Hát remélem nem lesz olyan rossz minősége.
2014. ápr. 28. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!