Yongnuo vakuk közül van olyan, amelyiket szinkronkábel nélkül el lehet villantani, nemkell hozzá semmi? És canon vakuk közül?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 22:44
 1/2 BazsiBácsi ***** válasza:

Nagy általánosságban elmondható, hogy Canon vázhoz olyan vakut vegyél, ami támogatja az eTTL-t (Nikonnál azt hiszem iTTL-nek hívják). Ez gyakorlatilag a vaku villogtatásával az objektíven keresztüli fényméréssel beállítja a villanás ereját mindenféle extra kábel, vagy összeköttetés nélkül.


Én a Yongnuo YN-565EX-et néztem ki, támogatja az eTTL-t, és tudásban, illetve árban se olyan rossz.

2014. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Yongnuo YN-560III van, van benne beépített Rx vevő, rendeltem hozzá egy RF-603 adót. Igaz hogy nem TTL, viszont a vaku csak 16.000 forint, 2 db adó pedig 8000 az eBayről.
2014. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!