Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a véleményetek a Canon Eos...

Mi a véleményetek a Canon Eos 1100D fényképezőről?

Figyelt kérdés
Le szeretném váltani a Nikon Coolpix L810 gépemet egy jobbra.Ezt néztem ki, mivel mindenképpen tükörreflexest szeretnék.Csak hobbi célra használnám,leginkább a kutyámat fotóznám vele.Árban 100 fölé nem szeretnék menni.Mit gondoltok ez megfelelő lenne erre a célra? A Nikonommal az volt a bajom,hogy nem elég élénkek a színek és nem is lehetett állítani rajta,illetve soha nem azt a pillanatot kaptam el amit szerettem volna.

2014. márc. 10. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te állítottad, fejtsd ki Te! Konkrétan mondd meg kérlek, hogy miért jobb minőségben az általad felvázolt fényképezőgép, nagyobb-e a szenzor dinamikatartománya, kevésbé zajos-e mondjuk azonos érzékenységi tartományban, vagy mi az ami minőségben jobbá teszi? Legfeljebb funkcióban tud többet, vagy gyorsabb sorozatot tud, amit tökre nem fog kihasználni. Fenntartom: ergonómia, kezelési szimpátia alapján kell dönteni, nem számok alapján, mert ha későn jön rá, hogy a másik rendszer jobb, kurvßsokat fog bukni rajta mire rendszert vált. Persze bele lehet okoskodni, hobbifotósként úgy, hogy már két egész dSLR-t fogtál a kezedben, csak nem érdemes.
2014. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megvettem a Canon Eos 1100D fényképezőt ISII objektívvel.Köszönöm szépen a jótanácsokat, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépek a színek, könnyen kezelhető és ahogy lenyomom a gombot már fotóz is, nem úgy mint az előző. Nekem ennél több nem is kell :)
2014. aug. 10. 19:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Grat hozzá, leld benne sok örömöd!


Szép fényeket!:)

2014. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!