Nem tudom milyen Bridge fényképező gépet vegyek 2014 ben Minden bridge fényképezőben találok vmit ami miatt nem veszem meg Dslr nem érdekel?

Figyelt kérdés

Leginkább személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Mit lenne érdemes venni bridge kategoriában mi viszi a pálmát a bridge gépek közt?


2014. jan. 14. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát én is nézegettem de a kép minőség már iso800 on is szörnyü kb az összesnél tükrösre sajnálom kicsit a pénzt meg még több objektiv de csak az lesz de ha találsz jót szolhatsz nekem is:D
2014. jan. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 savanyújóska ***** válasza:
Akkor lehet, túl sokat vársz tőlük... DSLR miért nem érdekel? (Azon felül, hogy drága.) Legalábbis ha én foglalkoznék hobbiszinten is akár fotózással (tehát nem csak kimegyek a határba és lövök két képet a tehenekről, hanem utána is nézek dolgoknak, etc.), akkor összekaparnék egy belépő DSLR-re, meg egy objektívre.
2014. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miert gondolja mindenki, hogy elorebb van azzal, hogy osszekapar egy belepo tukrosre egy kitobival?

Szerintem egy bridge geppel sem jar rosszabbul a kerdezo. Nem mindenki akar fejlesztgetni meg egy vagyon rakolteni. Nekik talaltak ki a bridge gepeket.

2014. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nikon Coolpix A, Canon G1 X, Fuji X 100 és más, APS-C szenzoros kompaktok. Ezek nem ultrazoomok, viszont a képminőségük egyértelműen a legjobb.
2014. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
46%
Pentax x-5 talán veri az összes többit
2014. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok azóta se vettem fényképezőt

bridge gépet nem is akartam venni.Nem akartam és nem is akarok 2-3 obival rohangálni.Fejlesztgetni se akarok.

Nem tudtma dönteni igy nem vettem semmit.Canon sx 50 hs f3.4 sötétedéskor már halotta gép és drága is..

Még a Fuji finepix s1 ben bízom.De messze van még mire hozzánk is elér.

2014. febr. 27. 22:56
 7/13 A kérdező kommentje:
Elnézést nem Bridge gépet nem akartam venni, hanem DSLR gépet nem akaretma venni.Elírtam sorry.
2014. febr. 27. 22:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit szolnal egy panasonic fz200-hoz? Nagyon jokat irnak rola, es vegig f2,8-at tud, ami eros :-)
2014. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

fz 200 valòban jò gép de kár hogy nem legalább 35 x a zoomja esetleg hasraütésszerüen f2,8-f3,3 ertékek mellett. Nem akarok telhetetlennek tünni mai napig nem találtam meg milyet szeretnék dslr nem éedekel

canon sx50 hs tetszett nagyon de ilyen szar optika fényerő értékeket tud..

2014. júl. 17. 20:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt ne is várd, hogy majd 50-szeres zoomot találsz 2,8-as fényerővel. Olyan nincs.

Az erős zoomnál romlik a fényerő, ezt el kell fogadni. Ha erre vársz, sosem lesz géped.

Sötétedésben meg kb. egy gép sem tud fényképezni, mivel ahhoz fény kell, ahogy a nevében is benne van. Vegyél egy állványt hozzá, és meg van oldva. Csodákat nem kell várni, mert nincsenek.

2014. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!