Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen tükörreflexes gépet...

Milyen tükörreflexes gépet ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Még nem volt tükörreflexes gépem.Max 200 e forintot(ha valamivel több, az nem baj) költenék rá.
2013. okt. 3. 17:11
 1/9 anonim válasza:
Canon eos 1100d + 18-55mm obi 100e körül van most az ára. A maradékból meg tudsz hozzá venni pár kiegészítőt.
2013. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én használtan vennék egy középkategóriásat + objektívvel. úgy a jó.
2013. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen DSLR-t szeretnél, akkor Canon EOS 1100D 18-55 mm IS II + Canon 55-250 EF-S vagy Canon 70-300 EF US ISM (nekem ez utóbbi van és jó).

Így kijössz 200 E körül.


De inkább bridge kategóriás gépet javasolnék.

2013. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ma 21:00

Azt szeretném kérdezni hogy miért ajánlod a tükrös gép helyett a bridge gépet?Én most tervezem hogy tükrös gépet vegyek de jelenleg egy bridge panasonic gépem van.De gondolom hogy a tükrössel több a lehetőség + a minőség is jobb.Vagy tévedek?

2013. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]

2013. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert hiába van dslr géped, nem lesz tőle jobb képed. tanuld egy picit a bridge géped, meg egy kis photoshopot, aztán lesz jó. de igazából mindegy, hogy bridge, vagy nem bridge, olyan gépet keress, amin vannak manuál/félmanuál módok, és tudjon RAWba lőni, mert ezekkel lehet tanulni. nagyon fontos a digitális képkidolgozás. ha ezek emgvannak, és szűknek érzed a nem dslr gépet, jöhet a tükörreflex!
2013. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már volt bridge és kompakt gépem is, nem véletlen szeretnék tükörreflexeset venni.

Köszönöm szépen a válaszokat, már kinéztem magamnak egy gépet.

2013. okt. 8. 05:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyet? Mondjunk véleményt?
2013. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani, h a nikon jobb a belépő szintű fényképezőgépek terén, azokat is nézegesd meg;)

Amit én ajánlok: [link]



és még pénzed is marad táskára, távirányítóra, szűrőkre, tisztítófelszerelésre, sd kártyára, +aksira, stb... az apróságokra;)

2014. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!