Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szervizelt fényképezőgépet...

Szervizelt fényképezőgépet hibásan kaptuk vissza már másodjára, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hibás Olympus fényképezőgépet elküldtem szervizbe, a hibát kijavították, de amikor visszaküldték más hiba jelentkezett nála. Ezért újra visszaküldtem (mert 3 hónap garanciát vállaltak rá) és kijavították a hibáját,melyért már nem kellett fizetnem csak a szállítást(2400 forint egy fuvar). Most kaptam vissza és be se tudom kapcsolni. Most mit tehetek? Már több mint 17000 forintomba került a javítás+a fuvar. Garanciában visszaküldhetném de már több fuvart nem tudok vállalni. Kötelesek lehetnek-e a szállításról is gondoskodni ilyen esetben? Vagy élhetek panasszal valahol?

2013. szept. 12. 10:14
 1/1 Lajos54 ***** válasza:

Szervize válogatja.

Nekem Nikon géppel volt gondom (szabályosan elvásott a mechanika egy része, cserélni kellett).

A Nikon márkaszerviz javította, jó lett. Kb. 50 felvétel készítése után elektronikai hiba jelentkezett. Telefonon megbeszéltük, küldtek érte futárt (250 Km), egy hét alatt megjavították, semmit nem kellett fizetnem...

2013. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!