Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Villámot hogyan tudok így...

Villámot hogyan tudok így fotózni? ( kép lent)

Figyelt kérdés

Hogy így több is benne legyen--->

[link]


Van erre valami módszer?

-előre köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 1. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, ezt a képet is megcsinálta valaki.
2013. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú záridős kép. Rekeszt szűkre, ISO-t kicsire, és több perces expo kézi vezérléssel (pl. távkioldó).
2013. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vízfelszín jobb szélén még ilyen kis méretben is tisztán kivehetőek a fodrozódások, úgyhogy a hosszú záridőt elvetném. Szinte biztos, hogy PS. Erre utal a bal oldali fa körüli halvány halo is.
2013. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látni kéne nagyban. Az ilyen képek olyanok, mintha stróbos vakuval készülnének. A villám tükröződése éles, mivel az egy hatalmas vakus kép, de az egész vízen van egy fátyol, ami a villámok átlógása és a hosszú expos zaj. Én nem vagyok biztos benne, hogy ez PS.
2013. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több, állványról, azaz egy helyről készített villámfotót montírozott egy képre a fotós. Egy egyszerű - bár ne merre a feladatra kitalált programmal én is csináltam már hasonlót: Startrails. A program eredetileg asztrofotósoknak készült, lényege, hogy az összeilleszteni kívánt képeken az ismétlődő elemeket (melyek minden képen azonosak) békén hagyja, és csak a különböző elemeket (jelen esetbe na villámokat) rétegeli egy képre.
2013. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:O köszi mindenkinek!:D
2013. jún. 1. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!