Szeretnék elkezdeni hobby szinten fotózni, tudnátok ajánlani fényképezőgépeket?

Figyelt kérdés

Természet,baba,gyermek fotózás érdekelne ahhoz szeretnék vásárolni.

Olyat szeretnék amihez van olyan funkció hogy az arc éles legyen,de a háttér homályos.

Ár amire max gondoltam 100.000ft.



2013. márc. 1. 21:53
 1/6 gelazso válasza:

Szerintem manapság minden gép megfelel egy kezdönek.

Fontos egy szoftver az utómunkákhoz

2013. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan is erdekelne de az lehet dragabb ami akkor is szep éles képeket csinál amikor mozog az amit lefényképeznek--de ha ez nagyon drága akkor nem
2013. márc. 1. 21:56
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá,jo lenne ha írnátok nekem pár márkát es típust is.

Megköszönnem :-)

2013. márc. 1. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit drágább [link]
2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem Canon EOS 1100D -m van..és én nagyon szeretem..bár már eleve a gép meghaladta a 100000 Ft-ot..és bármilyen gépet veszel azért majd gondolj arra főleg ha ilyesmit akarsz venni,hogy ebben nincs belső memória,szóval memóriakártyát is venned kell,és persze a táska is elengedhetetlen,és hát akkor már a biztosítás se árt..szóval ha a max keret annyi akkor azért ezeket is kalkuláld bele..
2013. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a felkészültséggel vehetsz bármit, nem fog tetszeni a végeredmény.Legalább az alapokat tanuld meg mielőtt "fotós"leszel.Az igényeid szerintem túl magasak. Egy általad leírtaknak megfelelő, gyenge fényviszonyok között is használható fényképezőgép egy portréobival alangon félmillió de ha nem vagy tisztában azzal, hogyan használd semmit sem ér.
2013. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!