Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Digitális videokazetta tisztít...

Nemzetes kérdése:

Digitális videokazetta tisztítót keresek, de nem találok sehol. valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy JVC GR-DVL308 kamerám és szarakodik. Lejátszáskor kockásodik, csíkoz stb... Gondolom fejet kéne tisztítani mert ezt a hibaüzenetet kapom néhány másodperc lejátszás után hogy "Head cleaning". Másik kamerát nem szeretnék venni ezért a hibáért. Első körben egy tisztítókazetta, vagy egy szervíz cím sokat segítene, ahol ezt megoldanák nekem. Persze nem aranyárban, mert már voltam egy szervízben, ahol azzal kezdte a faszi, hogy "Hú ez nem lesz egyszerű, de olcsó se..." Még nem is fogta meg a kamerát, csak ránézett és már így nyitott. Simán elköszöntem és kifordultam az üzletből. Szóval valami normális és megbízható szerelőt, vagy egyéb megoldást keresek.

#kazetta #fejtisztítás #DV tisztítókazetta #kamera tisztítás
szept. 7. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Légy jó magadhoz és szabadulj meg ettől a nyűgtől. Használtan már kapsz olcsón egy full HD kamerát.
szept. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

"Légy jó magadhoz és szabadulj meg ettől a nyűgtől."


Maximálisan egyetértek.

szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezis egy "nesze semmi fogd meg jól" hozzászólás sorozat volt. Köszönöm a tanácsot. Jelzem, nem ezzel akarom leforgatni a Csillagok háborúját, hanem a meglévő kazettáimat szeretném archíválni merevlemezre. Ezért nem veszek másik kamerát, és még valami: nem, nem viszem emlékmentőkhöz a kazettákat (mert nem tudom mik vannak felvéve rá, és nem akarok beégni), nem kérek senkitől kölcsön kamerát (mert nincs kitől), szóval egy opció maradt, a meglévőt életre kelteni, és ehhez kértem segítséget nem ész osztásra vágytam. Köszönöm.
szept. 7. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Majd máskor elsőre leírod mit akarsz, nem vagyok gondolatolvasó. Csá.
szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Felejtős
szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"és nem akarok beégni"

Már túl vagy rajta. Ne ronts a helyzeten.

szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a gond? Elsőre is szervízt kerestem és esetleg tisztítókazettát, és ez nem változott. Még mindig ez a projekt. A dobd el, szabadulj meg tőle, nem volt egy építő jellegű hozzászólás, ez csak beszólás volt, ezért is írtam a " Nwesze semmi... " hozzászólásomat, mert ezzel nem tudok mit kezdeni. Ettől a kamera nem javul meg. De azért köszi hogy vetted a fáradságot és belém álltál. :)
szept. 8. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Izopropanol, mindig ezzel tisztítottuk anno a videókat, kamerákat.
szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt már kipróbáltam. Szerintem kicsit összetettebb a baj. :(

Vagy a kazettáim szarok és folyamatosan összekenik a szalagpályát, vagy a kamera adta meg magát valahogy. Szerintem szervíz lenne a megoldás, de itt Kalocsán esélytelen, (legalább is én még nem találtam jó szakembert itt) ezért kerestem akárhol máshol, ahol biztonságosan megjavítják és nem kókler lehúzós a szervíz.

szept. 12. 11:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!