Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi a vélemény erről az akkuról...

Mi a vélemény erről az akkuról? Én nem értem, hogy hogy csak egy helyen kapni? Lehet hamisítvány?

Figyelt kérdés

[link]


Van egy régebbi hibrid Fuji fényképezőgépem amibe 6 db ceruzaelem kell, a Nikkel metál hidrát akksikat már unom mert hamar kimerül és memóriaeffektusos is, erről viszont sehol semmi infó nincs az elmlített oldalon kívül, és minha külföldön sem létezne ez a márka.


Mi lehet a valós helyzet?


Az külön üzleti fogás lenne,hogy egy 7 ezres töltővel akarják eladni ami ugyanúgy tölt mint egy Nikkel metál hidrát töltő?



2022. dec. 6. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Az külön üzleti fogás lenne,hogy egy 7 ezres töltővel akarják eladni ami ugyanúgy tölt mint egy Nikkel metál hidrát töltő?"

Nem, nem akarják eladni vele, külön is megvásárolható az akku.

"Én nem értem, hogy hogy csak egy helyen kapni? "

Nem.

[link]

"és minha külföldön sem létezne ez a márka."

Aliexpressről hajórakomány számra rendelhetsz. Más márkanévvel is.

Egyébként 5V kell neki a töltéshez.

Ha sajnálod a pénzt a töltőre, ilyet is vehetsz:

[link]

2022. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Eneloopot próbáltad már? Az összes többi az egy karimás fejfedőnyi anyagcseretermék. Nálunk is volt egy olyan fényképezőgép, ami akármitől összeomlott 6-8 kép után, kivéve az Eneloop.
2022. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Többen mondták, hogy vannak mindenféle NiMH akkuk (faliórába, távirányítóba, lámpába elmennek), és van az Eneloop. Nem egy ligában játszanak. Kicsi a belső ellenállása, terhelésre nem ejti annyira a feszültséget, hosszabb tárolás alatt is alig-alig van önkisülése. A fényképezőgépedet ne mindenféle vacak akkuval használd, hanem Eneloopal, vagy a 2500mAh kapacitású Eneloop Pro-val. GP Recyko, sima GP, Varta Ready2Use, a sima Varta is az, összemértem mindegyiket az Eneloopal, kalap szar az összes, mint írták fentebb. Kisebb kalap, nagyobb kalap, darabos vagy hígfos, mindegyik másképp vacak. Talán még a Varta volt a legjobb, valamennyire használható.
2022. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Eneloop? Még nem hallotam róla, de kipróbálom! A nikkel cink technológia eddig nem annyira meggyőző amiket olvasok róla.
2022. dec. 8. 06:56
 15/15 Morzsi007 ***** válasza:
Az Eneloop 1,2V-os NiMh aksi, amit a Panasonic gyárt?
2022. dec. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!