Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hol vagy kitől tudok venni...

Hol vagy kitől tudok venni személyesen rejtett kamerát?

Figyelt kérdés

Többre van szükségem nagymamám figyelésére, hogy munka közben lássam, mivel egészségi állapota nem valami jó. De nem tudom hogy kell telefonra csatlakoztatni a kamerát, mennyi az asksija vagy elemmel műdködik?

Tehát egy hozzártő kéne akitől meg tudom venni és el is tudja magyarázni.



2022. szept. 20. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahoz minek rejtett kamera?:D

Sima biztonsági kamera is jó lesz hacsak, nem nudi videóhoz kell.

2022. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban nagymami figyelésére kell, és ő is tud róla, akkor egy ilyen bőven elég. A manualban részletesen le van írva, mit kell csinálni. Én is egy ehhez hasonló Aliexpressről rendelt Xiaomi-val kommunikálok a nagyival. Kétirányú hangkapcsolat is van, tudunk beszélgetni, ha közel jön a kamerához, és a nagyothalló készüléke is a fülében van :-)

[link]

2022. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bemész a riasztós boltba, ott árulnak ilyeneket. Meg is mitatják hogy kell bekötni.
2022. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

használaton kívüli telefon is simán játszhat.

App amit keress: Alfred Camera

2022. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!