Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A rejtett mozgásérzékelős...

Fritty kérdése:

A rejtett mozgásérzékelős kamerák meddig őrzik a felvételt? Illetve kinél tudom ezt megnézni?

Figyelt kérdés
Történt a munkahelyemen egy dolog, nagyjából 2 hónapja. A kamera felvétellel tudnám igazolni magam. A sarokban az a kis mozgásérzékelős úgynevezett rejtett kamera meddig tárolja a felvételt?

2022. aug. 31. 07:19
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
48 óra.
2022. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez biztos? :O


Nem megy valami központi gépre és nem őrzik tovább? Nagyon kevesellem és nem is örülök ha tényleg így van. Köszi a választ

2022. aug. 31. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg keveset írtam, 3 nap, nem 2.

Törvény határozza meg meddig lehet őrizni, nem az hogy mennyi fér el központi gépen.

[link]

Ha a melóhelyedről van szó, akkor keress meg egy biztonságist, és kérdezd meg kitől lehet kikérni a felvételt. De nagy valószínűséggel neked nem fogják kiadni.

2022. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Hát köszönöm. Ha csak 2-3 nap akkor feleslegesen kérdezem hogy megnézhetem-e mert nekem júliusi felvetelre lenne szükségem.
2022. aug. 31. 08:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért csak kérdezd meg, hátha megvannak.
2022. aug. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, milyen rejtett kameráról beszélünk.

Mitől lenne rejtett, ha látható?

És ami sokkal érdekesebb: miből gondoljuk, hogy mozgásérzékelős?

Kamera az egyáltalán?

2022. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A rejtett mozgásérzékelős kamerák meddig őrzik a felvételt?

A rögzítőberendezés őrzi a képet addig, amire be van állítva, de két hónap nem túl valószínű.

Illetve kinél tudom ezt megnézni?

Pl. a cég informatikusai táján kezdj érdeklődni, de kb. kizárt, hogy puszira odaadnák egy dolgozónak. Ha van kamera, akkor kell lenni erre vonatkozó szabályzatnak, amiben le van írva, mely vezetők nézhetik meg.

2022. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy annyira rejtett a felvétel helye, hogy a gyártö sem tudja hol. Igy marad a jóslás.
2022. szept. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!