Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Elsősorban fotósokhoz szólna...

Elsősorban fotósokhoz szólna a kérdésem, megfelel nekem ez az eszköz?

Figyelt kérdés

Kell egy laptopot vennem, amin megfelelően fut a lightroom. Kinéztem ezt a macbook-ot, de a laptopokhoz sajnos nem értek, ezért segítséget kérnék, hogy ezen megfelelően tudnám-e használni? Nem napi szinten használnám utómunkázásra, mert csak hobby a fotózás, de kéne egy megfelelően erős gép.


[link]


2020. ápr. 24. 20:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
nem írtam, hogy csak ennek. Ennek színhelyes van, és ezt a márkát szeretném. Nem mellesleg a fotósok kb 90%-a használja ezt. Biztos véletlen. Egyéb kérdés, kötekednivaló? Mert válaszolni érdemlegesen az én kérdésemre nem sikerült.
2020. máj. 17. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!