Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Nikon d3500 fényképezőgép...

Istyyy44 kérdése:

Nikon d3500 fényképezőgép vásárlás?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy fényképezőt amivel megfelelő minőségű képeket tudok csinálni ha pl elmegyek nyaralni, sétálni télen a hóba vagy csak egy erdőbe valamint csak úgy emlék megörökítésre! A telefonom is szép képet csinál (viszonylag) (iphone 6s) viszont tudom hogy azert egy kicsit kevesebb fenyben/sötétben vannak gondjai meg olykor a sima világosban készült képen is zajosak. Gondoltam a Nikon d3500-as gépre ilyen objektívvel mert ugye ezt adják hozzá AF-P DX 18–55 VR. Ez kb ilyen 75.000ft átszámítva. Vélemény hogy erre a célra megfelelő-e?

2019. szept. 20. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsikét el vagy tévedve az árral. Nem 75000 Ft egy ilyen gép, hanem kb dupla ennyibe kerül (130-150 ezer forint, attól függ, hogy hol veszed), mivel ez egy alap tükörreflexes gép.

Kezdő hobbifotósoknak ajánlott ez a gép, de ha te csak családi fotókat szeretnél, akkor Nikon coolpix gépeket tudom ajánlani.

2019. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy Nikon dslr-el nem tudsz mellényúlni. Talán annyi, hogy a kitobjektív helyett egy nagyobb zoom-átfogásúval venném. De a helyedben inkább egy komolyabb bridge gépben gondolkodnék.
2019. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Amugy itt egy link ahol pl néztem abban az árban ! Tudnátok ajánlani esetleg brodge gépeket erre a célra! 150.000ig?!

[link]

2019. szept. 20. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Panasonic FZ82 vagy FZ300 esetleg?
2019. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem D3400 van az általad említett objektívvel és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy mobilhoz képest ég és föld a különbség.

Azt még gondold át, hogy szükséged van-e nagyobb Zoom tartományra. Ha igen, akkor van Nikon D3500 + AF-P 18-55mm VR + AF-P 70-300mm kit is.

Nekem amúgy 55 mm-nél hosszabb gyújtótávolságra max azért lett volna szükségem, hogy erősebb bokeh-t tudjak csinálni.

2019. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!