Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A fűnyíróba nehezen forog a...

A fűnyíróba nehezen forog a kés. Beindul, de furcsán szól az elektromos fűnyíró. Lehet attól, hogy be van szorulva a kés vagy elromlott?

Figyelt kérdés

#elektromos fűnyíró #nehezen forog a kés #elromlott-e
2018. aug. 19. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Feszültségmentesített állapotban meg kell forgatni a kést. Ha nehezen forgatható, akkor valami miatt megszorul, akad, ezt a gondot kell orvosolni. Ha szabadon könnyen forog, akkor már a motorral (vagy kondenzátorral) lehet valami baj.
2018. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A féket ellenőrizted hogy kiold-e rendesen?
2018. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
furcsán szól --> morgó medvehang?
2018. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1: feszültségmentes állapotban minden elektromos fűnyíró szorul. Be van fogva a fék, amit egy elektromágnes old.

Nálam is ilyen baja volt, egyszer amikor levettem a kést élezni, valahogy sikerült elgörbítenem a "féktárcsát", akármit csináltam vele, zörgött, szorult.

Így inkább az egész féket kidobtam belőle mindenestől. Vigyázni kell vele, hogy megvárja az ember, amíg leáll, nem fékez be azonnal, de ez megszokható.

2018. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!