Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az miert van hogy tegnap még...

Az miert van hogy tegnap még jól működött semmi baja nem volt a gépemnek másnap pedig már úgy kb.10 perc múlva összeomlott? Próbálgattam még újraindítani de semmi.

Figyelt kérdés
Telefonon keresgéltem még hogy mitől van amiket találtam azokat ki is próbáltam de semmi. Gyári gépem van csak egy winchester cserén esett át

2018. júl. 30. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hibakód nélkül, a konfig pontos adatai nélkül (alkatrészek pontos típusa és azok kora), meg anélkül, hogy tudnánk, eddig mit csináltál, szerinted mégis mit tudunk innen csinálni?

Útiköltség plusz húszezerért megmondom, mi baja. Aztán beszélhetünk az óradíjról.

2018. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gepek igy mennek tonkre hogy jok majd rosszak lesznek. Az eleve rossz gep nem megy tonkre mert rossz
2018. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Műszaki fazonként nekem már ez a szó is (összeomlás) mindig valami misztikus értelmet hordozott, ahányszor említették a fórumokon a segélykérők, az utóbbi 20 évben (vagyis időszámításunk szerint Windows 98 óta).

Összeomlik a gép, mint valami ház, vagy fal? Vagy mi van ilyenkor?

2018. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
whea uncorrectable error windows 10
2018. júl. 31. 06:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a hiba kód
2018. júl. 31. 06:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Indítsd csökkentett módban:

A Speciális rendszerindítási beállítások képernyőn speciális hibaelhárítási módokban indíthatja a Windows rendszert. A menü eléréséhez kapcsolja be a számítógépet, és tartsa lenyomva az F8 billentyűt a Windows elindulása előtt.


Egyes lehetőségek, például a csökkentett mód a Windowst korlátozott állapotban indítják el, amelyben csak a létfontosságú programok indulnak el. Ha a hiba a számítógép csökkentett módban történő indításakor nem jelentkezik újra, kizárható, hogy azt az alapértelmezett beállítások vagy az alapvető eszközillesztők és szolgáltatások okozzák. Más lehetőségek speciális funkciókkal indítják el a Windowst, amelyeket a rendszergazdák és az informatikai szakemberek használhatnak. További információért látogasson el az informatikai szakembereknek szánt Microsoft webhelyre.

2020. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!