Megéri?

Figyelt kérdés
12 eves lánynak apple watch -ot venni. (119.000 ft)
2018. febr. 3. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit engedhetsz meg magadnak? Ha gazdag vagy, miért ne vennéd meg. Milyen a lány? Vigyáz a dolgaira? Mert ha nem, jó eséllyel össze fogja törni.
2018. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazábol èn vagyok. Iphone 7-em van karc nélkül. Úgyhogy mondhatom hogy igen.
2018. febr. 3. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyagilag biztos nem éri meg (hisz nem hozza vissza az árát). De ugyan így van a legtöbb elektronikus eszköznél is. Akkor érné meg, ha tényleg ki tudja használni a legtöbb funkcióját és vigyáz is rá. (Abban az iskolában ahova jelenleg a fiam jár, minden órát úgy kezdenek a tanárok, hogy begyűjtik az összes elektronikus eszközt (nagyon helyesen), az ilyen "okosórákat" is. Szóval nálunk például biztosan nem érné meg egy ilyen, mert szinte használni sem tudná.)
2018. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a tényleges tudást nézzük nem éri meg. De ugyan így van ez minden Apple termékkel is. (Ezt úgy mondom, hogy egy iPhone 6 tulajdonosa és használója vagyok immáron 3 éve.) Csak akkor éri meg ha az ember már másra nem tudja elkölteni a pénzét és/vagy villogni akar vele (én az utóbbi okból vásároltam az említett telefonomat).
2018. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a szülőknek nem viseli meg a pénztárcáját, és a kislány nem csak dísznek használná, akkor TALÁN. Első sorban eléggé túl van árazva (legalábbis számomra), nem nyújt annyi funkciót hogy megérje az árát.

Nem ítélkezem, de ilyen korban szerintem még felesleges. Elsősorban sportolóknak ajánlják, illetve akik el szeretnének szakadni a telefonjuktól napközben, és az sms-eket, hívásokat órán is képesek legyenek lebonyolítani.

Én is nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy vegyek-e, de sajnos tényleg nem éri meg, ha nem tudod kihasználni a fent említetteket. Persze nem csak ennyi lehetőség van rajta, de ha ezekre nem vagy kíváncsi az órában, akkor tényleg nem éri meg.

2018. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg biztos nem éri meg.

De te mire használnád hogy ilyen eszedbe is jutott egyáltalán?

2018. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Versenyszeruen sielek ès úszok.
2018. febr. 3. 21:50
 8/10 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 3. 21:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Ès nagyon olcsón hozzá jutnèk
2018. febr. 3. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, kinek mi a 120k egy óráért, ami még csak nem is egy szép klasszikus darab :D
2018. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!