Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyugdíjas tanító vagyok....

Nyugdíjas tanító vagyok. Semmit nem értek a számítógépekhez. Vennék egy új laptopot, a közel 15 éves asztali gépem helyett. Hp? Acer? Asus? Csak otthon használnám. Netezésre, levelezés stb. Hálásan köszönöm előre is, a hozzáértők tanácsait.

Figyelt kérdés
ps.:A Telekom szolgáltató kínálatából venném, részletre.

2018. jan. 30. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De ezt nem kell sértésnek venni. Nekem egy Dellem van, 145 ezer forint volt, és vannak ennél sokkal jobb laptopok, de ha valaki azt mondja nekem, hogy "Húú, a te Dellednél vannak sokkal jobb laptopok!", akkor nem sértődök meg ezen.
2018. jan. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az eddigi tanácsokat.
2018. jan. 30. 21:11
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem vettem sértésnek.

Tisztában vagyok vele, hogy közel sem a legjobb laptop.

Nekem is van egy Dell, amit a gyerek használ, az sokkal komolyabb az asszonyénál, de persze attól is vannak sokkal jobbak. Ez mind renben van.

Csak arra próbáltam utalni, hogy azért mert hozzáértők szerint sz@r egy márka nekem még beválhat.

Nálam ez többször is igazolódott már telefonok kapcsán.

Tehát ha tőlem megkérdezik, hogy "ez" jó-e, akkor személyes tapasztalatot fogok írni, és nem azt, ezmegaz szerint mennyire nem jó.

2018. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megnéztem néhány" értékelést". Az egyiken az IBM a faforit, a másikon a Hp. Ezzel együtt,valamennyire sikerült tájékozódnom. Hogy pontosabb legyek:legfeljebb 10-12 ezer forint/hó részlettel tudok megbirkózni--a Telekom kínálatából. Köszönöm mindenkinek, a rám szánt idejét, és tanácsát.
2018. jan. 30. 21:40
 15/19 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy egy tablet, ezen belül egy iPad az Ön igényeit 10x jobban kielégítené, mint bármilyen laptop. Mindent meg lehet vele csinálni, különösen külső billentyűzettel, amire Önnek szüksége lehet, csak sokkal gyorsabb, egyszerűbb, mint egy laptop, továbbá vírusmentes, kényelmes, hordozható. Sokkal jobban járna vele mint bármilyen laptoppal.
2018. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ui: több idősebb embert is rábeszéltem már az iPadre és imádják!
2018. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Inkább használtam vegyen garanciával, minél könnyebbet, lehetőleg DVD-íróval, és legalább 3 Gigás RAM-mal, 500 Gigás Winchesterrel. Win 7 mehet rá oprendszernek.
2019. febr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16: Az miben más?
2019. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sikerült megvenni? És még mindig működik?
júl. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!