Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számítógéppel kapcsolatos...

Számítógéppel kapcsolatos kérdésem?

Figyelt kérdés
Amennyiben, ALVÓ állapotba teszem az asztali gépem, akkor halkan hallom,hogy dolgozik. (eddig ezt nem tapasztaltam) Ilyenkor a ventilátor, vagy a processzor hangját hallhatom? Kb. 2 éves a masinám,semmi más változást nem tapasztaltam. Ennyi lenne a kérdésem.

2018. jan. 16. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A processzornak nincs hangja. Vagy valamelyik ventilátort hallod, vagy a merevlemezt.
2018. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
...köszöntem! És még kérdezném?- hogy mennyi időközönként-jelentkezzek ki vagy esetleg kapcsoljam ki a gépet? Ami hasznos a PC nek.
2018. jan. 16. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

A PC-nek az a hasznos, ha TELJESEN ki van kapcsolva.

Mondjuk az elosztónál, ha nincs használatban.

2018. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alvó állapot előnyösebb, ha időnként használni akarod, mert nulláról indulva igénybevétel a adattárolóknak és az alaplapi síneknek, alaplapnak. És akkor ott folytatja a gép ahol abbahagytad, kikapcsoláskor mindent újból kell tölteni.
2018. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!