Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A tescoba az "árcédulák"...

A tescoba az "árcédulák" elektronikusak?

Figyelt kérdés

Múltkor a tescoba valamit nézegettem és a szemem sarkából láttam, hogy egyik címke, árcédula, vagy minek nevezzem elfeketedett egy pillanatra, de ahogy odanéztem, nem tudtam eldönteni, hogy valóban változott e.

Az lehetséges hogy ezek valami elektronikusak és olyan alacsony fogyasztású kijelzővel vannak felszerelve mint pl. az e-bookok?



2017. júl. 10. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Esel, és igen, elektronikusak, hálózatba is vannak kötve, így ha van valamilyen árváltozás az egyből meg is tud jelenni rajtuk. Elég sok áruházban viszont kivonják őket, mert macerásak.
2017. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemcso ***** válasza:
Irány a szemészet. 😁
2017. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól láttam, gondoltam valami van ott mert azért indokolatlanul "vastagok". :D Hát ja, rengeteg van belőlük, gondolom azért is macerás. :D
2017. júl. 10. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gond, hogy sok van belőle csak van, hogy lefagynak, kiesnek a polcsínből, a bevásárló kocsival könnyen leverhetők az alsó polcon lévők, aztán elvesznek, elhalványul a kijelző, 1-1 szegmens befagy aztán nem lehet eldönteni, hogy 100 vagy 180Ft, ha netán valahol pótolják és elfelejtik összekapcsolni őket a termék insert cimkéjével akkor nem fog árat mutatni. És akkor ilyenekből jön a szar szemét tescoban nincsenek kint az árak, rossz ár van kint stb., stb. féle reklamációk.
2017. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!