Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért blokkolja a termosztát...

Miért blokkolja a termosztát a kazánt?

Figyelt kérdés
Vaillant ecoTec pro kazánon nem kapcsol be a fűtés. Két héttel ezelőtt a hideg miatt automatikusan bekapcsolt. Most viszont hiába próbálkozom nem működik. Az S30 állapotkód jelenik meg, miszerint a termosztát blokkolja a fűtést. Cseréltem benne elemet, megpróbáltam, amit csak tudtam. Kikapcsoltam a kazánt, majd újra be. Hallani lehet, hogy elkezdené fűteni a vizet, de mégis azonnal lekapcsol. Mi lehet a probléma?

tegnap 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha melegvizet csapolsz (melegvíz csapot megnyitod) akkor működik rendesen?

Váltószelep vált oda-vissza? Mert ha melegvíz módban maradt, akkor jogosan reklamál a kazán.

tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A melegvíz működik rendesen és hallom is a váltást (ha az a hang lenne az), de mégis lekapcsol azonnal.
tegnap 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

De az S.30 pontosabban: "Nincs hőigény a szabályozótól"

Termosztát milyen? AZ is elromolhat, nem csak a kazán...

tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!