Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ismerős megkért, hogy fizessem...

Ismerős megkért, hogy fizessem be postán (csekken) egy számláját (telefon). Megfelelő lesz úgy is, hogy átutalással az én számlámról utalom, az ő adatait feltüntetve a megfelelő rovatban?

Figyelt kérdés
Vagyis, a csekken levő adatokat felhasználva az én bankszámlámról utalok a csekken szereplő számlaszámra, az ismerős nevét - címét feltüntetve.
2017. jan. 26. 10:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na itt meg mi történt? kedves moderátorok, hogy lett az előző hozzászólásomnál 0% a 72%-omból?
2017. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10 -nek nagyon köszi - az okoskodókkal meg szerintem is van valami baj (difi van valahol)

Az előtte szólónak: az ilyenek miatt mint te is, valóban már kerekesszékkel is. Holott ezeket a kérdéseket nagyon hamar rövidre lehetne zárni. Aki tudja a választ, az választ ír, aki nem az kérdez.

2017. jan. 26. 13:44
 13/18 anonim ***** válasza:
közben magához tért a fórum, #12 tárgytalan
2017. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Többiekkel ne foglalkozz, szerintük bizonyára a legnagyobb találmány a postai csekkbefizető automata. Gondolom otthon petróleummal világítanak, és szenes vasalóval vasalják a teknőben mosott ruhát."


Ó, persze, azért írtam, hogy kártyával is be tudja fizetni az illető. Merthogy bankkártyája és internetje több embernek van otthon, mint nyomtató - de mindegy, gondolkodni itt nem kell, úgy látom, csak lehúzni 0-ára (4-es)

2017. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14 - reménytelen vagy bakker. Volt egy kérdés, amire válaszolni kéne, ha tudsz. De nem tudsz, csak kavarsz itt mint a turmixgép. Sétálj el....
2017. jan. 26. 23:59
 16/18 A kérdező kommentje:
Egyébként átutaltam az én bankszámlámról a megbízóm adatait feltüntetve.
2017. jan. 27. 05:11
 17/18 Vortrex ***** válasza:
Már sok értelme volt megkérdezni
2017. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Öreg, te magadtól vagy ilyen okos? Azt most megint miből szűrted le, hogy először utaltam, aztán érdeklődtem itt a témáról? De főleg, azt is honnan vetted, hogy "nem úgy működik" - pedig de. Ha nem tudsz valamit, akkor kérdezzé, ne írogass hülyeségeket.
2017. jan. 27. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!