Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem olxen egy telefont de...

Vettem olxen egy telefont de előjöttek olyan hibak amik nem voltak feltüntetve az eladasnal. Ilyenkor mi s teendő?

Figyelt kérdés
49990 + postaköltség ért vettem egy telefont olxen. Sajnos nem érdeklődtem róla csak megvettem . Elkezdtem hasznalni es előjöttek olyan hibak amik nem latszodtak a képen. Ilyenkor tudok valamit csinálni vagy így jártam?

2014. okt. 30. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Így jártál ... :/ Semmivel sem tudod bizonyítani ,hogy a készülék nem nálad hibásodott meg ,hanem úgy kaptad készhez .Most a saját károdon tanultál .
2014. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Igy van sajnos. Es alapveto, hogy ilyen cikkeket nem veszunk hasznaltan kiprobalas nelkul. Esetleg akkor, ha az eladonak sok es kizarolag csak jo ertekelesei vannak, es emellett a penz se hianyozna annyira, ha esetleg megse azt kapnad, amit kertel (50 ezer nalam mar messze nem az az osszeg sajnos).
2014. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor a rendőrségen se tudnak vele mit kezdeni?
2014. okt. 30. 09:02
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
NEM !!!
2014. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Na ezért veszek mindenből újat,nem pedig használtat.Az ilyen oldalakon alapszabály a személyes átvétel és a helyszínen való kipróbálás.Így jártál.
2014. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
így van, ez tanulópénz lesz. nem véletlenül írják mindenhol, hogy használt műszakicikket nem érdemes postán venni, mert azt bárki oda tudja írni, hogy semmi baja nincs, te meg elhiszed, és megveszed, aztán hiába reklamálsz, jön a szokásos válasz, hogy hát nála ilyet sose csinált, nem tudja mi a gond.
2014. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megvan neve , pontos címe így se lehet feljelenteni ?
2014. okt. 30. 13:12
 8/15 anonim ***** válasza:
nem tudod, hiszen ahogy fentebb írták, te nem tudod bebizonyítani, hogy már hibásan kaptad, vagy pedig te rontottad el. meg adás-vételit sem írtatok, szóval ha neki bármilyen papírja is lenne erről, akkor jelenleg még hivatalosan mindig az övé a telefon...
2014. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még mindig nem hagy nyugodni a dolog . Ha mégis feljelenteném mire számíthatnék ? Mit csinálna vele a rendőrség ?
2014. nov. 3. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálna vele.
2014. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!