Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiirni egy PS2...

Hogyan kell kiirni egy PS2 játékot az Alcohol 120% nevű programmal?

Figyelt kérdés

kiirtam egy DVD+R-et a fenti programmal és azt irja ki a konzolom hogy: Please insert a Play Station or Play Staiton2 format disc.

Ez miért van? Mert nem -R-es a DVD? vagy mert rosszul irtam ki a DVD-t? És még mielött valaki kérdezné!: ki van csippelve a konzol, és PAL-os a konzol is, a játék is, meg a TV is, ugyhogy ezzel nem lehet baj!

Leirom hogy irtam ki!: Létrehoztam egy virtuális meghajtót az Alcohol 120% nevű programban; oda beleraktam a játékot; egy lista szerűségen megjelent a játék; jobb klikk rajta; Image Burning Wizard...; ott beállitottam hogy meik olvasó,író-ba van benn az üres,írandó DVD; majd a Play Station 2-t kiválasztottam egy legördülő listán; beállitottam az írási sebességet 4x-esre és kiirtam!

És nem lett jó :'( valaki segitsen hogy miért!

Próbálja meg valaki igy leirni a kiírását egy PS2 játéknak ezzel a progival ahogy én leirtam, tehát ilyen sorrendi elmagyarázásba! :)


2010. máj. 4. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

1., Alcholt megnyitod

2., Behúzod az iso/mdf vagy akármilyen képfájlt.

3., Rámész Jobb klikkel ahova behúztad -> "Képfájl írás varázsló..."

4., Tovább

5., Írási sebesség 2x, Adattípus: PlayStation 2

6., Indítás



Remélem segítettem. :)

2010. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

OK!

Holnap kipróbálom, mert ma má nem állok neki. :)

Remélem jó lesz így, ha nem akkor valószínű a konzollal van gond nem?

2010. máj. 7. 23:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos így se jó! :'( de azért kössz! :)
2010. máj. 8. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is így írom a játékot. Jónak kell lennie

Előző vok :)

2010. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké, már jó! :P

Nagyon szépen köszönöm! :)

2010. jún. 27. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
valaki elmagyarázná hogy hogy kell alcohol 120-ba virtuális meghajtót létrehozni?
2010. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 jcsucs66 válasza:

Sziasztok! Én az alábbiak szerint csináltam, és mindent pontosan ugyan úgy követtem. Mégis nekem is ezt írta: "Please insert a Play Station or Play Staiton2 format disc."

Mit csinálok rosszul?:S A többi alapból a ps-hez írott játékokat miért viszi akkor? :(

2012. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és ha nincs 2x írás csak 3.1x akkor?
2012. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Úgy tudom a PS2 csak DVD-R -t tud olvasni.
2013. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

csak dvd-r !! és a legkisebb sebességgel kell kiírni, ha 6×-os a legkisebb, akkor azzal.

lehetőleg verbatim, vagy sony dvd-r-t használj,a többi gyenge ehhez

2015. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!