Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi annak az eszköznek a neve...

Mi annak az eszköznek a neve amelyik bármiből képes energiát felvenni?

Figyelt kérdés

Hidegből melegből fényből rezgésből energia felvétel.

Már rég halottam nem lehet annyira új hogy ne halottak volna róla.



2016. okt. 27. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"2003-ban részletesen és komolyan bemutatták, de azóta senki sem hallott róla?"

Na és ha valaki megvette?

Az az egy lehetett belőle. A titkosügynökök meg halomra gyilkolásszák miatta egymást azóta is.

Szerintem reggel az olasz földrengés is azért volt mert leejtette valaki. Ki is vette az energiát az olasz csizmából.

2016. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
-_- spam!
2016. okt. 31. 00:04
 13/19 A kérdező kommentje:

Van nap energia mint napelem mindenki ismeri

2013-as cikket találtam: [link]

Ez hőböl csinál elektromos áramot

Az óra ami a kezed mozgásából ami lassan 20 éves találmány az mozgásból és marad a rezgés ami membrán alapú. Az is létezik. És nem varázslat hanem tudomány. De mi a neve! Egybe lehet építnei de ki tette meg elsőnek?

2016. nov. 4. 19:43
 14/19 anonim ***** válasza:
Menjél már aludni inkább.
2016. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Szirty ***** válasza:

"Ez hőböl csinál elektromos áramot

Az óra ami a kezed mozgásából ami lassan 20 éves találmány az mozgásból és marad a rezgés ami membrán alapú. Az is létezik. És nem varázslat hanem tudomány"


Ez három dolog. Messze van azért a "MINDEN"-től lássuk be.

Ezekből valóban lehet energiát nyerni, de pl. az ember mozgásából és a környezetében lévő mechanikai rezgésekből sajnos csak nagyon elhanyagolható mennyiségűt.


Én sem hallottam a korszak alkotó találmányról, de több ilyen is született régebben. A bulvársajtó és a TV előszeretettel szellőztette az ilyen híreket.


Itt van pl. ez, ami a995 novemberében jelent meg:

"A hír világszenzáció: Bóday Árpád mérnök - az Egely György-féle zöld csoport tagja - kifejlesztette egy olyan vákuumenergiával működő, mozgó alkatrész nélküli, váltóáramot adó berendezés prototípusát, melynek későbbi - sorozatgyártás utáni - változata egy éven belül, körülbelül 100-200 000,- forintért lesz kapható, és 25 kW elektromos energiát állít elő a háztartások számára. Igen nagy előnye e berendezésnek, hogy semmiféle környezet-szennyezést nem okoz."


Ezt hol lehet kapni szerinted ma?

2016. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A világűrben vákuum van, egy hosszú csövet leengedünk az űrállomásról és felszippantunk vele egy labdát, aztán a labdát visszadobjuk a földre és munkát végeztetünk vele, amit átalakitunk elektromos energiává.
2016. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:D Labdás: tanulj neurogenetikát és rádöbbensz mennyi elektromosságot fejlesztett a tested ameddig kitaláltad és leírtad ha ezt fel tudnád fogni akkor feltölthetsz vele egy blogot a marhaságjaiddal! :D
2016. nov. 8. 20:33
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez leginkább a kérdezőre vonatkozik.
2016. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
:-D úgy biza
2016. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!