Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Minden Tablet PC-re lehet...

Minden Tablet PC-re lehet telepíteni pl. hangrözgítőt, vagy az eszköznek kell képesnek lennie ahhoz, hogy 1-2 órás előadást fel tudjak venni, úgy mint a diktafonra?

Figyelt kérdés
Sok-sok kérdésem lenne a tablet pc-kel kapcsolatban. Még az is érdekelne, hogy melyik típus a legmegbízhatóbb.
2014. aug. 3. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy itt az egyetlen hardveres követelmény a mikrofon megléte, az meg minden tabletben van. Play-en van megannyi voice recorder, az én tabletemen is működik mindjárt az első találat, szóval szerintem igen, mindegyikre telepíthető. Mindenesetre azért ha már hangrögzítés szerintem túl messze nem kell eltávolodni tőle, hogy halkan rögzítsen (szal azért ez nem egy diktafon minőség), erre is biztos van valami booster megoldás, de elsőre nem találtam ilyesmit.

Mi az a rengeteg kérdés?

2014. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!