Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Böngészésre, videó esetleg filmnézésre, dokumentumok, táblázatok és bemutatók létrehozására és képek (telefonról lementett) tárolására használnám.

Maximum 200 ezer forintot vagyok hajlandó kiadni érte. Az apple gépek ennél sokkal drágábbak, szóval arról lemondtam, lehetőleg Windows op. rendszer fusson rajta, mert abban már tapasztalt vagyok. A windows 8-at utálom, és windows 7-es gépet gondolom ma már nem lehet kapni, ezért jó ha windows 10 van rajta. Legyen rajta usb bemenet vagy hogy hívják ahová be lehet tenni a pendriveot, legalább 2 darab (nem vagyok valami szakértő az elektronikus eszközökben) és az sem árt ha CD bemenet van rajta, de az nem muszáj.


2016. jún. 26. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fujitsu Lifebook A555
2016. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lenovokat nézd meg.

[link]

2016. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!