Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem töltbe a windows!?

Beerlord kérdése:

Nem töltbe a windows!?

Figyelt kérdés

Üdv, nemrégiben szervizet látogatott kicsi gépen, mivel új ramok kerültek bele. Az új ramok beszerelése gondokat okozott a szakemberünk számára, mivel az első próbálkozásai után kisült a BIOS om, (volt elemcsere, elem kivétele 12percre, változás nélkül) a többi után már a meghajtó is beadta magát és itthon egy gépújra rakás várt rám mivel nem tudta bootlni a meghajtón lévő oprendszert. Pár napra rá a beszerelt új ramokat amiket végre sikeresen megcsináltak különös próblémába ütköztem. A számítógép újratelepítése után töbszöri újraindítás után meg áll a rendszer , és ezt a képet látom - [link] -

Vártam már félórát is rá. Töbszöri gépújra telepítés sem hozott eredményt. És csak a frissen feltelepített gépen tudok ügyködni -kikapcsolás nélkül- Ötlet?



2016. jan. 3. 01:31
 1/5 A kérdező kommentje:
A betöltő kép lefagyása utáni következő újraindítás a Rendszerjavítót hozza be ami nem talál javítható hibát és a rendszert újra indítva megint előjön ez, aztán mint a mókus kerék körbe körbe.
2016. jan. 3. 01:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hibás valamelyik RAM. Próbáld meg felváltva azok nélkül. Próbálj linux Live pendriveról bootolni, azzal kizárhatod a merevlemez problémát.

Ha egyik sem, akkor esélyes az alaplap...

2016. jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
újra telepítettem egy külön egy éves meghajtóra. megosztottam egy 120gb os patrícióra és úgy sem működik. A ramok eltávolítása sem okozott eredményt. így csak az alaplap maradt.. azzal mit lehet csinálni? egy régifajta asus ddr2 es alaplapom van. most nincs pénzem beruházni egy újra :S
2016. jan. 3. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg még a tápegységet még el tudom képzelni, de inkább az alaplapra gondolnék.

Első körben nézd meg hogy minden jól van-e összedugdosva, nem csúszott-e szét egy illeszkedés.


Ha az alaplap a hibás, akkor azt nem szokták javítani, mert elég fejlett technika kell hozzá, ezért drága.


A hardverapro.hu-n használtan tudsz venni gyakorlatilag pár ezért alaplapot. Sajnos jobbat nem tudok tanácsolni.

2016. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyik informatikus ismerősöm is ezt ajánlotta, a tápegységre gyanakodott. A gépet szét szedtem már és újra össze raktam precízen így a hibás beágyazás vagy laza felületet kizárhatónak vélem. Jelenleg a gép üzemben van mivel sikerült a videódriver után újraindítani így most folyamatos működés alatt van amíg nem találok rá megoldást. Ha valami okból kikapcsolna akkor a tápot megnézem, mivel van itthon egy másik szerencsére. Köszönöm válaszod és segítséged :) további ötleteket is szívesen várok ha akad még :)
2016. jan. 5. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!