Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10 Pro 64 bit-es...

CPSzabolcs kérdése:

Windows 10 Pro 64 bit-es rendszeren azt írja: "Nincs csatlakoztatott hangszóró vagy fülhallgató. ", mi a teendőm?

Figyelt kérdés

A gépen eredetileg Windows 7 Ultimate 32 bit futott, majd frissítettem Windows 10 Pro 32 bit-re, akkor se működött a hang, csak beírtam a Google-be a problémát és az első találattal letöltött program meg is oldotta... De most (miután Windows 10 Pro 64 bit-re frissítettem) nem találom azt a programot és mást se, amit segít!

Kérem ne fárasszanak a "Windows-ügyfélszolgálatos" eszközkezelő driver-nézegetős megoldással, mert számomra nem old meg semmit!

A Realtek 32 bit-es és a 64 bit-es pack-jét is letöltöttem és a 32 bit-es azt mondja: "Nem található a jelen eszközmeghajtó parancsprogram által támogatott eszközmeghajtó."... a 64 bit-es meg nem fejezi be a telepítést...

A hang ki- és bemeneteit az elülső és a hátulsó csatlakozókban is kipróbáltuk!



#hang #Windows 10 #Pro 64 bit
2015. dec. 31. 15:22
 1/5 Szirty ***** válasza:

Tehát ha jól értem ne fárasszon téged senki azzal hogy ezt vagy azt próbálj ki, mert neked ingyen azonnal működő komplett, kulcsrakész korrekt megoldás kell.

De azt sem árultad el milyen hangkeltő eszköz van a senki nem tudja milyen gépedben.


Jól értem a helyzetet?

2015. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hangkártya valami AMD és igen jól étetted, nem szeretnék 6x10^23 lépésből állót.


Ha érdekel amúgy itt van a rendszerspecifikációm:

Intel Pentium D 3.4GHz (2x) CPU

4.5Gb RAM

AMD Radeon HD 6450 GPU

2015. dec. 31. 15:44
 3/5 A kérdező kommentje:
A gépre van egy SilverLine fejhallgató és mikrofon kötve + egy nevenincs hangfal (nem hozzám tartozik a gép)
2015. dec. 31. 15:46
 4/5 Szirty ***** válasza:

"A hangkártya valami AMD"


Hát ha a hangkártya valami AMD. akkor rakj fel rá valami AMD drivert.

Az általad adott infó alapján jelen pillanatban ez a legjobb tippem.


"igen jól étetted, nem szeretnék 6x10^23 lépésből állót."


Úgy tűnik mindent akarsz, és semmit adsz.

2015. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tettem hozzá, de már fennt van az a "bizonyos" AMD driver
2015. dec. 31. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!