Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem látok elég ramot?

Beerlord kérdése:

Nem látok elég ramot?

Figyelt kérdés

Üdv, nem régiben vásároltam pc-m be +2GB ramot.

32Bites w7 volt rajta akkor 3.12 GB ramot használt fel a jelzett 4GB ból.

Miután újra raktam 64bit w7 re a gépet ugyan úgy a 4gb elérhető ramból csak 3.12 -t használ fel. A ramok többszöri újra/át helyezése és a maximális kombinációk cserélgetése után sem hozott eredményt. Ötlet?



2016. jan. 2. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 4-ből 3.73-at használ fel, fogalmam sincs miért.


Nekem is 64 bites Windows 7 Ultimate van.

2016. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A felhasznált memória nem azt jelenti, hogy mennyi RAM van a gépedben. Az csak azt mutatja meg, hogy mennyit használ a meglévőből. Nekem pl. 8 GB RAM van a gépemben, de ebből csak 3.6-ot használ fel a rendszer.
2016. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
2016. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A telepített memóra nem = a felhasznált memóriával. Így van feleslegesen 4gb ram a gépedben. Szerintem neked is megkellene nézetned neked is.
2016. jan. 2. 15:33
 5/7 anonim válasza:
Nem felesleges, ugyanis komolyabb tervezőprogramokat is használok, amikhez nagyon jól jön az plusz memória.
2016. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amúgy addig jó, míg nem használja az összes memóriát a géped. Ha a meglévő 4 GB-ból 4-et használ, az azt jelentené, hogy kevés a memóriád...
2016. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Használ vagy érzékel?

Ha érzékel akkor valószínűleg van egy GPU a procidban, az meg a rendszermemóriából szedi a sajátját.

2016. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!