Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem létezik számomra ideális...

Nem létezik számomra ideális laptop?

Figyelt kérdés

Nagyon sok problémám van a megfelelő laptop kiválasztásával. Nem mindegy hogy mekkora, nem mindegy hogy milyen színű, nem mindegy hogy milyen a képernyője, milyen a kamerája, milyen márka (pl Asus nálam elásta magát), milyen szerviz, és a többi és a többi.


Belsőleg is válogatós vagyok, mert jelenleg kéne egy elég jó gép grafikai munkákhoz, videovágáshoz, stb., és szerintem a minimum legalább egy i5-ös proci, de legjobb lenne egy i7, RAM méret minimum 8 giga, és ezt 16-ig lehessen növelni, 1-2TB-s HDD, és legalább 2 gigás videokártya.


Én nem tudok olyan gépen normálisan dolgozni, ami nekem nem áll kézre. 7 billentyűzetet dobtam ki, mire megtaláltam ezt, és 5 éve használom boldogan. Szóval, ami leginkább zavar, az a billentyűzet.

Vennék MacBook Pro-t, nem az árral van a gond, hanem azzal hogy ilyen iszonyatosan ronda, numerikus részleg nélküli billentyűzete van. Nekem olyan kéne, mint amilyen az első ábrán is jelezve van.


Konkrétan ebben kérném a segítségeteket, tudom hogy belsőt meg méretet lehet szűrni pl árukeresőn, de hátha van itt olyan ember mint én, aki esetleg hasonló "problémákkal" küzd.



2015. nov. 18. 17:36
 1/3 A kérdező kommentje:

Persze hogy kifelejtettem a linket a képhez :D ...


[link]

(szóval olyan kéne mint amilyen az elsőn van jelezve)

2015. nov. 18. 17:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiben hasonlóak vagyunk, az a billentyűzetre való érzékenység. Nos ez egy laptopnál sem lesz különösebben jó. Ezt nyugodtan vedd ki a szűrési feltételeidből, és inkább egy olyan laptoptáskát keress amiben elfér a bevált billed. Nagyon ritkán haszálom a gyári billt, egyszerűen már nem tudok elszakadni a mechanikus billektől :P



Ha ez nem szempont, akkor máris sokkal könnyebb lesz megfelelőt találni. Ha a pénz nem számít, akkor ott az Alienware, hogy azok erős gépek, az biztos :)

2015. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nos igen, mindig is csodáltam az Alienware-t :)
2015. nov. 19. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!