Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok pár dolgot mondani az...

Tudtok pár dolgot mondani az alábbi órákról?

Figyelt kérdés

Bármit, amit tudtok róluk, vagy amit el tudtok róla mondani. Pozitív, negatív, minden jöhet.


Casio

Fossil

Kenneth Cole

Seiko

Timex

Q&Q

Omega

Suunto

Citizen

Helvetia

Invicta



2015. okt. 18. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

rossz helyre írtad a szavakat.

Segítek: www.google.hu

Ott pedig a kereső sorba szépen sorba beírod a márkaneveket, mindegyikre rákeresel, és elolvasod azt, ami érdekel róla.


Néhány kérdező azt hiszi hogy a gyakorikerdesek.hu = www.keresd_meg_nekem_a_googlen_mert_lusta_vagyok.hu

2015. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, általában azért járok ide, hogy személyes tapasztalatokat halljak emberektől, akiknek van velük. :P
2015. okt. 18. 22:07
 3/3 Tesla69 válasza:

Nem vagyok nagy óraguru, de azért fórumokon néha olvasgatok róluk. Az én véleményem :


Casio : olcsóbb kategóriás ám nagyon jó ár-érték arányú órák. G-Shock szériája vaószínü a legismertebb.

Fossil : divat óra.

Kenneth Cole : nem ismerem, de a nevéből ítélve szerintem ez is inkább divatóra.

Seiko : na ez a márka az átlagember barátja. Azok akik egy kicsit jobban odafigyelnek, hogy mi van a kezükön, valószínű mechanikus órát vesznek. Hozzáférhető árú autómata órákban pedig a seiko szinte verhetetlen. 100-300 euró között óriási a választék, valamint a mechanikáját sok másik (többek között svájci) óragyártók vásárolják akik később a 'nagyobb' név miatt jóval borsosabb áron árulják saját órájukat.

Timex : ez is egy olcsóbb árkategória. Nekem néhány aviátor tipusa tetszett régebben, de ebben az árkategóriában szerintem inkább casio vagy esetleg Lorus.

Q&Q : olcsó, piaci órák, ám ez nem jelenti azt hogy rosz minőségűek. Van ithon 2 darab 10+ éves... 2-3 évente batricsere és még pontosan ketyegnek.

Omega : ha lenne rá pénzem ilyet vennék, csak kicsit drágák :D Seamaster modelek nagyon szépek

Suunto : sportórák... nekem tetszenek, de ha ilyen kategóriáju órát vennék akkor inkább valamelyik Casio G-shock vagy Protrek modelt választanám.

Citizen : minőséges japán órák. Eco-Dive rendszeréről hires, ami annyit jelent hogy batri helyett aku van benne ami fény hatására töltődik. A solaroktól eltérően az eco-dive a mesterséges fényt is hasznosítja.

Az utolsó kettőt nem ismerem.


A általad felsorolt márkák szinte felölelnek minden kategóriát (legalsóbb árkategóriától a felsőig, sport órától az elegánsig). Nemtudom hogy van-e óravásárlási szándékod vagy csak simán informativ jelleggel érdeklődsz. Remélem hogy a válaszomban találtál valami számodra hasznosat.

2015. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!