Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most akkor kell engedély a...

Most akkor kell engedély a fémkeresőzéshez?

Figyelt kérdés
Keresgéltem a neten, és megtetzett ez a fémdetektoros dolog. Régi videókat találtam amibe elmondtál hogy régézeti területen nem szabad keresgélni, meg hogy ha olyan helyen kesresünk ami magán terület mindenképpen kérjünk engedélyt a tulajtól bla bla bla stb. Régebben nem kelett engedéy de most már az is kell valami ilyesmit is olvastam. Valaki felvilágosítana hogy akkor most jelen pillanatban mi is a helyzet?

2015. szept. 1. 19:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát ez egyátalán nem igaz utolsó.az 1711 előtti tárgyakat kell leadni, amik későbbről valók azok nem számítanak régészeti leletnek legalábbis így én tudom.Olvasgattam amit a #6-os linkelt abban leírják mit kell mellékelni az engedély igénylés mellé.(Az más kérdés hogy kb 521 féle okból utasíthatják vissza a kérelmed)Nem muszály közterületnek lennie, valakinek a földje az pl nem közterület!

Nem ide tartozik de amúgy nem "kapol", hanem kapsz.

2015. szept. 2. 17:31
 12/14 Szirty ***** válasza:

"Izé...mi nem érthető?"


Amit irkálsz. Először ezt írtad:

"Nem keresőzhetsz sehol, még a saját kertedben sem! Géped lehet, de nem használhatod Mo-n"


Utána meg ezt:

"Vehetsz gépet,tarthatod is odahaza,de használni (nem falicső keresésre természetesen)"


:-)

2015. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

""Nem keresőzhetsz sehol, még a saját kertedben sem! Géped lehet, de nem használhatod Mo-n""


Ezt nem én írtam! Mellesleg MINDENT le kell adni!!!

2015. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szirty ***** válasza:
47%

"Ezt nem én írtam!"


Akkor sorry! A névtelenül írkálásnak vannak hátrányai...


"Mellesleg MINDENT le kell adni!!!"


MINDENT?

Pl. a csövet amit a falban találok vele?

:-o

2015. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!