Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most akkor kell engedély a...

Most akkor kell engedély a fémkeresőzéshez?

Figyelt kérdés
Keresgéltem a neten, és megtetzett ez a fémdetektoros dolog. Régi videókat találtam amibe elmondtál hogy régézeti területen nem szabad keresgélni, meg hogy ha olyan helyen kesresünk ami magán terület mindenképpen kérjünk engedélyt a tulajtól bla bla bla stb. Régebben nem kelett engedéy de most már az is kell valami ilyesmit is olvastam. Valaki felvilágosítana hogy akkor most jelen pillanatban mi is a helyzet?

2015. szept. 1. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Kell. Azt nem tudom milyen de a környékben pár hete vittek el a rendőrök egy csávót mert keresgélt az erdőszélén.
2015. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amig a saját levesedben keresgélsz addig nem. Ha nem a saját tulajdonodon akkor igen. Egyszerü?
2015. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
KELL! A terület tulajának engedélye. Állami azaz közterületre NEM kapol!
2015. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Készülékhez nem, területre igen, és csak azt tarthatod meg ami x időszaknál újabb lelet, talán 18. századnál újabb, de ennek járj utána inkább.
2015. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Igazából pont erre számítottam.És írásos engedély szükséges vagy elég ha megkérdezem a föld tulajdonosát hogy csinálhatom-e. Egyébként ha nem ismered vagy nem rokon az illető nem hiszem hogy beneged hogy te feltúrkáld a földjét.De ezen mért is lepődöm meg?Ez Magyarország....
2015. szept. 1. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Olvass:

[link]

2015. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Nem keresőzhetsz sehol, még a saját kertedben sem! Géped lehet, de nem használhatod Mo-n, engedélyt pedig nem adnak ki.
2015. szept. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eggyre jobb...
2015. szept. 2. 16:00
 9/14 Szirty ***** válasza:

"Nem keresőzhetsz sehol, még a saját kertedben sem!"


Tényleg? Baxameg azzal keressük a falban a csöveket. Akkor ne csináljam?

2015. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Izé...mi nem érthető?


Vehetsz gépet,tarthatod is odahaza,de használni (nem falicső keresésre természetesen)csak a terület tulajának ÍRÁSOS engedélyével! Ezt állami azaz közterületre NEM KAPOL!!!! Amúgy bármit találsz a földben az állami tulajdon,le kell adnod,ha nem akkor seggbekuki!

2015. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!