Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SD kártya helyreállítás/formáz...

SD kártya helyreállítás/formázás, hogyan?

Figyelt kérdés

Elvittem egy Nokia szervízbe a telefonom, amikor visszakaptam volt benne egy 16gigás SD kártya (nem a sajátom, azt kivettem mielőtt oda mentem volna). A telefonom nem olvasta be, se windowsphone se android, a számítógép ugyan kijelzi miután bedugtam de azt akarja h használat előtt formázzam le. Meg is próbáltam gondoltam "Hurrá lett egy új kártyám" de amint a formázás elindult, kiírta, hogy a Windows nem tudja formázni (többször is próbáltam).


Mi lehet a probléma?

Vagy lehet, hogy egyszerűen ez egy használhatatlan vagy éppen csak a Noki szervizes géppel használható kártya?

De akkor miért adták oda?



2015. aug. 11. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A nokia telefonal kellet volna leformázni azzal müködhetett volna.
2015. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!