Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gitár nyak felőli hangszedő...

Gitár nyak felőli hangszedő nem ad hangot, mitől lehet?

Figyelt kérdés

EMG 81 85 hangszedőim vannak. Általában úgy szoktam gitározni, hogy mindkét hangszedőt használom, de ma este mikor átváltottam a gitár nyaka felőlire (asszem idegen kifejezéssel neck pickup), nem szólt hang, csak ha nagyon rápengettem a húrra, de akkor is csak valami nagyon torz hang volt. Az erősítő jól van beállítva.

Mit tegyek? Tönkrement volna a hangszedő? Vigyem el esetleg hangszerboltba megnézetni?



2015. jún. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Hangszedő ritkán megy tönkre, de persze lehetséges.

Külön elem van a két hangszedőnek?

Ha esetleg igen próbáld megcserélni.

Ha nem ez, akkor bármilyen forrasztás elengedhetett, át kell nézni az egész elektronikát.

2015. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószínűleg valami kábel/kapcsoló/poti probléma. Például kontakthiba, ilyesmi. Lehet, hogy nem kap tápot.
2015. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, a kábellal volt baj :)
2015. jún. 14. 21:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. jún. 14. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!