Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet tölteni ezt az akkut?

Hogy lehet tölteni ezt az akkut?

Figyelt kérdés
Ha veszek bből az akkuból 10db-ot, és sorba forrasztom, akkor hagyományos autóakku töltővel lehet tölteni?

2015. márc. 26. 18:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem belinkelni :) : [link]
2015. márc. 26. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz jó..

1. Nem lehet őket forrasztani, ha megteszed, dobhatod ki, csak ponthegesztett fülekkel lehet megcsinálni.

2. Az akkuk töltési végfeszültsége meghaladja az 1.4V-ot, úgyhogy 12V-ról nem tölthető.

3. Miután szükségszerűen ugyanannyi áram töltődik CELLÁNKÉNT bele és jön ki belőle a soros kapcsolásból adódóan, van amelyik már lemerül, van ami még bírná.

Az akkupakkok elemeit gondosan összeválogatják azonos tulajdonságúra, összeállítás előtt pontosan ugyanolyan töltöttségi állapotra hozzák (ezt tudnád legalább biztosítani?), így rakják össze.

Kb. ennyi... (Nekem automata töltőm van cellánként kezeli az akkukat..)

2015. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem figyeltem, az autóakku töltő, ami a töltőfeszültséget illeti jó lehet.
2015. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!